AktuelnostiNajnovijiVodič za građane

Predstavljamo NERA-T aplikaciju: ZA LJEPŠE I ČISTIJE TUZI

U današnjem brzom svetu, tehnologija igra ključnu ulogu u rešavanju hitnih ekoloških problema. Sa zadovoljstvom vam predstavljamo NERA-T, revolucionarnu novu aplikaciju koja ima za cilj da transformiše način na koji upravljamo otpadom i promovišemo održivost u opštini “Tuzi”.

Šta je NERA-T?

NERA-T je inovativna, korisnički prijateljska aplikacija dizajnirana da osnaži građane Opštine Tuzi da stvore grad bez otpada. Pomoću NERA-T-a, korisnici mogu lako prijavljivati slučajeve nelegalnog odlaganja otpada, pune kontejnere/kante, ilegalne deponije, pomažući vlastima da brzo reše ove probleme.

Funkcionalnosti NERA-T aplikacije

• Prijavite nelegalno odlaganje otpada: NERA-T omogućava korisnicima da prijavljuju nelegalno odlaganje otpada samo nekoliko dodira na svojim pametnim telefonima. Brzim dokumentovanjem i prijavljivanjem takvih incidenata, korisnici doprinose održavanju čistije okoline za sve.
  • Ostanite informisani: Budite u toku sa najnovijim vestima i ažuriranjima o upravljanju otpadom, inicijativama za recikliranje i naporima za održivost u Opštini Tuzi. NERA-T osigurava da korisnici budu dobro informisani o tekućim kampanjama i događajima vezanim za smanjenje otpada.
  • Otkrijte mesta za prikupljanje: Trebate odgovorno odbaciti svoj otpad? NERA-T pruža sveobuhvatni spisak mesta za prikupljanje u vašoj blizini, čineći reciklažu i pravilno odlaganje otpada lakšim nego ikad.
  • Kalendar prikupljanja: Dobijajte obaveštenja dan pre nego što se otpad prikupi na vašem pragu.

Kako funkcioniše NERA-T?
Korišćenje NERA-T-a je jednostavno i intuitivno. Nakon preuzimanja aplikacije sa App Store-a ili Play Store-a, korisnici mogu kreirati nalog i odmah početi da istražuju njene funkcije. Bilo da prijavljujete nelegalno odlaganje otpada, proveravate status kontejnera ili pretražujete savete o reciklaži, NERA-T nudi besprekorno iskustvo za korisnike svih uzrasta.

Zašto je NERA-T važan
Lansiranje NERA-T-a predstavlja značajan korak ka izgradnji održivije i ekološki prihvatljivije zajednice. Koristeći moć tehnologije, NERA-T osnažuje građane da aktivno učestvuju u očuvanju svoje okoline i rade ka zajedničkom cilju postizanja nultog otpada.

Uključite se
Pridružite nam se u našoj misiji stvaranja čistije, zelenije budućnosti za buduće generacije. Preuzmite NERA-T danas i budite dio pokreta ka gradu bez otpada u Opštini Tuzi.

Preuzmite NERA-T sada

Ostanite u toku za više ažuriranja i uzbudljivih funkcija koje dolaze uskoro!

Kliknite ovde da posjetite našu E-MARKET platformu za čvrsti otpad

Zaključak
NERA-T je više od samo aplikacije – ona je katalizator promena. Podstičući saradnju između građana i lokalnih vlasti, NERA-T osnažuje zajednice da preuzmu odgovornost za svoj ekološki otisak i rade ka održivoj budućnosti. Pridružite nam se u ovom putovanju ka čistijoj, zelenijoj budućnosti sa NERA-T-om.

Show More