Program vodosnadbjevanja

Zbog osjetljivosti ovog pitanja, i povezanosti sitema sa Glavnim gradom, brigu o održavanju sistema vodosnadbijevanje, i naplatu troškova,  pod uslovima predvidjenim Sporazumom o razgraničenju i raspodjeli imovine sa Glavnim gradom, će do daljnjeg voditi DOO „Vodovod“ Podgorica. Do tada će, D.O.O „Komunalno/Komunale“ Tuzi, preuzeti odredjene mjere i korake, u cilju stvaranja uslova, kako bi se osposobilo da u što kraćem roku preuzme kompletnu brigu o vodsnadbijevanju gradjana Tuzi. U medjuvremenu, DOO „Komunalno/Komunale“, će, u saradnji sa Opštinom, a po potrebi, snadbijevati vodom stanovnike brdskih područja, koja nijesu pokrivena vodovodnom mrežom, pod uslovima i prioritetima koje odredjuje Društvo.